Za wszystkie zgłoszenia bardzo Wam dziękujemy, dostaliśmy ich naprawdę dużo. Staraliśmy się na każde z nich odpisać. Na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie tak wiele osób zaangażować w moderację, ale w przyszłości, jeśli pojawi się taka potrzeba, to odezwiemy się do Was w pierwszej kolejności.
Od przyszłego tygodnia chcemy stopniowo wprowadzać na portal nowy system moderacji, jak i samych moderatorów. Podzielimy się również z Wami jasnymi zasadami moderacji, które ustalimy wspólnie z nowym zespołem moderatorów.
Pytacie też o oficjalną aplikację na smartfony - kończymy wprowadzenie kluczowych poprawek, które nam zgłaszaliście. Pierwsze zmiany zauważą Patroni, którzy mają dostęp do apki w wersji beta.
Miłego popołudnia,
Hejto


@deziom
Sądząc po twojej wypowiedzi to ty się zaliczasz do tej grupy toksycznych przegrywów. Widać, że chcesz tu wprowadzić faszystowską cenzure.
@hejto Mam nadzieje, że stworzycie tutaj miejsce neutralne politycznie i wszyscy uczestnicy będą mogli się sobodnie wypowiadać dopóki nie obrażają lub nie łamią konstytucji.
Dla mnie onuca czy szur to tak samo dyskredytujące słowo jak nigger. Wszyscy, którzy tak ochoczo plują tymi epitetami to toksyczne przegywy.