Co Wy na to? 22.06.2026
Prezydent Nawrocki odebrał Order Orła Białego Prezydentowi Ukrainy. W odpowiedzi Wołodymyr Zełenski odesłał order kurierem. A polskich odznaczeń zrzekli się również politycy ukraińscy, z trzema byłymi Prezydentami Ukrainy na czele. Końca eskalacji konfliktu nie widać, a polityka wewnętrzna w obu państwach bierze prymat nad próbą zachowania pozytywnych relacji obustronnych.
Pytanie na dziś: Czy decyzja Prezydenta Nawrockiego o odebraniu orderu Prezydentowi Zełenskiemu była słuszna?
Zapraszam do oddawania głosów w ankiecie oraz kulturalnej dyskusji w komentarzach. Zastrzegam, że treści niezgodne z polskim prawem i obraźliwe wobec innych użytkowników będę usuwał niezależnie od poglądów.
#cowynato #ankieta #polityka #polska #ukraina
#owcacontent