Wesprzyj nas i przeglądaj Hejto bez reklam

Zostań Patronem
#heheszki #wino #lata90

Nie mogę znaleźć w necie butelki od Szwejka. Ale pamiętam jak dzisiaj. Napój 1L o smaku wina, a mocy wiśniówki 😃 To była moc w 96-98r. #nostalgia ale taka pijacka.

Nie polecam nikomu. Jak parę lat temu na festiwalu poczęstowali mnie jabolem to od samego zapachu myślałem, że się porzygam xD kiedyś to się Kniazieńskie na hejnał jeden piło 😉 ale... #kiedystobylo
0cdf64cf-1b6b-4aec-988a-0f82832cf1a1
15

Komentarze (15)

komandosa, albo patyka to byłbym spróbował tak, dla kurażu;) albo hit 2003- cavaliera!

@dradrian_zwierachs ja bym nie spróbował już LOL ale Leśny Dzban to była czysta rozkosz wtedy 😉 ale to już później 😉

@Djnx no leśny kursował gdzieś ok 2007-10. potem wziął i znikł!

@dradrian_zwierachs jakbyś go pił cały czas to może byłoby komu go produkować 😉 Dlaczego przestałeś? Zniszczyłeś firmę 😉

@Djnx miałem onegdaj takiego wujaszka, co to właśnie wolał winiaka jak wódzię i zszedł jakoś młodo 3X lat, bo mu się flaczki popsuły. zakładam, że pewnie walił co podeszło, ale to taka "family-legend".

@dradrian_zwierachs przykra sprawa. Ale kiedyś alkoholizm był normą. Ba, pijaństwo. Teraz można być alkoholikiem, funkcjonować normalnie i nawet najbliżsi nie wiedzą jak duży jest problem. Alkohol to zło najgorsze.

@dradrian_zwierachs ja miałem okazję jakiś czas temu się napić komandosa 😄 No i już nie chcę.

@Djnx no akurat z tej strony gałęzi rodzinnej wszyscy to alkoholicy i dda. ja również;)

@tomasz-frankowski 😄 współczuję. Może następnym razem będzie lepiej 😉

Komentarz usunięty

@Djnx ja na szczeście jestem politoksykomanem i zmieniam sobie zestawy. więc nie potrzebuję typowo alko, a raczej jakiejś fazy;)

@dradrian_zwierachs Been there, done that 😉

@dradrian_zwierachs usuwam wyzej komentarz bo miały być heheszki a tu jakieś moje osobiste wycieczki 😉 zapomniałem, że jestem w internecie 😃

@dradrian_zwierachs wcześniej też był. Na pewno spożywałem w latach 02-03

Być może nawet wcześniej

@Ihooj kwestia dostępności, szczególnie w polsce powiatowej. w 02 to się dopiero uczyłem jak wycyganić %)

Zaloguj się aby komentować