Wesprzyj nas i przeglądaj Hejto bez reklam

Zostań Patronem
Niby gotowanie ale trochę cyferek będzie w temacie pakowania w workach moletowanych.

Wiele osób kupuję folie w rękawie bo niby taniej wychodzi niż gotowe worki.
Sam kupowałem w rękawie do pakowania kabanosów, ale stwierdziłem, że będę robił krótsze.

50 sztuk gotowego worka o wymiarach 20x40 kosztuję 23,84 zł co daję 20 m. Metr wychodzi za 1,19 zł a sztuka za 47 groszy.

Natomiast rękaw 6 metrów o szerokości 20 cm (nie spotkałem się z dłuższymi) kosztuje 10,89 zł co daje 1,81 za metr i gdyby pociąć na odcinki 40 cm daje 73 gr na sztukę.

Dziękuję za uwagę.

#gotujzhejto #jedzenie #upomidora
5bf09995-465b-471c-8726-9a917a726b92
13

Komentarze (13)

@SUM matka wie, że ćpiesz?

@Deykun Ponoć rozmawiałeś z jej prochami w urnie przez telefon.

@SUM nie słyszałeś o tym, bo cie tu nie było.

@Deykun Pisałeś o tym na moim tagu.

@SUM byłem młody, potrzebowałem piorunów.

@SUM czyli matka zajmuje się prochami

@PanNiepoprawny Ty tak serio to piszesz by mi przykrość sprawić?

@SUM nie, nie znam sytuacji, ale pragnę zauważyć, że sam zacząłeś. Jeśli uraziłem to przepraszam.

Makroplastik w jedzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SUM gdzie kupujesz takie tanie worki? Allegro najtaniej 31.59:

2c97b051-a8f0-42cf-bd5b-608af8149026

@SUM Powinieneś zostać Ministrem Finansów. 👍 😊

@Mr.Mars Pełnomocnik rządku ds. taniego gotowania dla polskich rodzin xD

Zaloguj się aby komentować