Jakiś czas temu brałem 10 ml Memoir Man z rozbiórki z Wykopu. Przekonałem się do tych perfum po pewnym czasie i zachciałem kupić cały flakon od Amouage.
Zamówiłem próbki:
Boundless, Opus XIV Royal Tobbaco
i wersję man: Dia, Epic, Interlude Black Iris, Interlude, Journey, Jubilation XXV, Myths, Overture
Każdy zapach był co najmniej w porządku, ale żaden mnie jakoś nie porwał, nie było potężnego WOW.
Boundless ma fajne otwarcie, ale potem jest gorzej.
Chyba najlepszym zapachem był Royal Tobbaco, ale też nie jestem w 100% przekonany (szczególnie biorąc pod uwagę cenę flakonu).
Poczytałem wątki na Perfuforum i ludzie tam trochę narzekają na nowe zapachy od Amouage, niektórzy wspominają o pogorszeniu się jakości.
No i co o tym myślicie? Są jakieś ciekawe zapachy (lepsze jakościowo) które ominąłem a koniecznie trzeba je znać? A może polować na jakieś Amouage vintage? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A może jakaś inna marka premium od Arabów?
#perfumy #amouage
@u_k1 Ależ nie ma żadnego problemu. Wcześniej nie wspominałeś o globalach, a to zmienia sytuację.
Już myślałem, że należysz do grona ludzi, którzy po jednym strzale oceniają zapach.
Na marginesie, to przypomniał mi się gość z IG, który w 15 minut przetestował- na bloterach🤣 - i zrecenzował wszystkie nowe "attary" Amouage. No i dostał robotę u Salmona🤦♂️ .