#kurwamac #jedzenie
JaktologinniepoprawnyWTF
Gruba ryba
Kolejny wypad do #lidl i kolejny c⁎⁎j do d⁎⁎y od losu. Myślałem, że sobie kupię frytek po 6 zeta kilo a tu się okazuje że cena regularna to 10 zeta i kupon obniża cenę tylko do 8 zł. No chyba kogoś pojebało z tymi cenami. Ziemniaki tanie a w hurcie to pewnie 1 zeta za kilo a tu takie złodziejstwo. Kupiłem prawie 5 kg ziemniaków po 1,50 za kilo. Trzeba będzie to obrać i pokroić ale wyjdzie to około 25 zeta taniej niż kupno gotowych.
#kurwamac #jedzenie
#kurwamac #jedzenie
Komentarze (6)
Nie wiem czy za 25 zł chciałoby mi się obierać i kroić 5kg ziemniaków
@SzwagierPrezydenta też nie wiem czy mi się chce, ale wiem że chce mi się frytek a takich domowych to już dawno nie jadłem.
Pracujesz w lidlu, ze ciagle podkreslasz ze wszystko kupujesz w tym sklepie?
obieranie akurat idzie szybko, zawszeć można w prostokąt (´・ᴗ・ ` )
ale za zaoszczędzone to byś sobie sprawił krajalnice do fryt to by szły hurtowo
Zaloguj się aby komentować
@JaktologinniepoprawnyWTF protip: ziemniaki wystarczy umyć i pokroić w ćwiartki. Źródło: moje lenistwo