Zdjęcie w tle
Heheszki

Społeczność

Heheszki

1k+
Nie wierzę, ktoś wykopał staw w kształcie fasoli...
#heheszki
1f6f6dc0-f67c-47b9-92a1-be7d046cc924
InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz

@strzepan nie jest to naturalne a sztuczne

Konto_Zawieszone

@paulusll Chujowy ten staw.


Badum tsss

PanNiepoprawny

@Konto_Zawieszone oryginalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
dolitd

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

macgajster

#dadjokes

Wpadł pająk do kawy. Jaki z tego morał?

.

.

.

Nie spuszczaj się, bo wpadniesz.

uRi

@macgajster tekst mi się przypomniał:

Twój stary jest jak pająk...

- spuszcza się za szafę

Zaloguj się aby komentować

#heheszki #patodeweloperka #nieruchomosci #innowacje
5f18d282-6c05-4ead-8d46-c0335883980e
starszy_mechanik

Ciekawe ilu idiotow obserwuje tego szkodnika

bori

Skrajna patologia, to mieszkanie nie nadaje się nawet na 3 kawalerki (minimum to 25 m2/lokal). Nie wiem co gorsze - takie skrajne Januszostwo czy desperaci kupujący/najmujacy takie nory. Panu "deweloperowi" życzę interwencji wspólnoty i/lub Nadzoru Budowlanego

ErwinoRommelo

@bori co można mieć do desperatów, jaki wybór? Wstawać o 4 rano i połowa wypłaty w paliwo żeby dojechać do pracy / uczelni?

starszy_mechanik

@ErwinoRommelo samochodem na uczelnię? Bogole

ErwinoRommelo

Oho połówka która mówi skończyłem prawo a tata ma kupe siana.

Zaloguj się aby komentować

No właśnie! Co to za babole odwala ten #cdprojektred to ja nawet nie...

#heheszki #gry #cyberpunk2077
83997d69-fe3f-4f06-acb6-69ceb8e6a5d3
Capo_di_Sicilia

@cebulaZrosolu Poczekajmy, az zaczna sprawdzac czy implanty do oka mają certyfikaty o nietoksycznosci dla ludzkiego organizmu :D

GazelkaFarelka

@cebulaZrosolu Zaraz tam nierealistyczne, może po prostu wykonawca poleciał w chuja i położył tańsze?

starebabyjebacpradem

Wystarczyło by żeby założyli 25TPN

Zaloguj się aby komentować

. #heheszki #deheszki #gry #pcmasterrace
97965e75-78e9-4d28-bd2d-f8a5f1eef1e1
michal-g-1

Jest jakieś AI co tak robi? Ktoś coś wie?

Pan_Buk

@deafone Przecież to Muchosrańsk w r0sji! Poznałem po zabudowach balkonów.

otoczenie_sieciowe

@Pan_Buk w Polsce widuje takie regularnie

zboinek

Midjourney

make this picture like there is summer. Trees are full of leaves, grass is green. realistic


Jak by się pobawić z promptem to moze było by lepiej

34a1cad8-9469-49ac-941e-5e0ebbc8ba0d

Zaloguj się aby komentować

Poleciłem AI stworzenie recenzji "Pieska Leszka" w stylu Filmwebu

„Piesek Leszek” – dekonstrukcja narracji i metatekstualna refleksja nad esencją animacji

Bartosz Walaszek w „Piesku Leszku” proponuje widzowi coś więcej niż prostą, humorystyczną fabułę, która na pierwszy rzut oka wydaje się należeć do świata niezobowiązującej rozrywki. W istocie mamy do czynienia z metatekstualnym eksperymentem, który rozbija klasyczne struktury kina animowanego i stawia pytanie o ontologiczną naturę narracji w filmie animowanym. Zamiast oczekiwanej linearności i rozwoju fabularnego, widz zostaje wrzucony w przestrzeń czystej dezynwoltury, gdzie nic nie podlega logice ani teleologicznej strukturze opowieści.

Tytułowy Leszek, antropomorfizowany w sposób dalece wykraczający poza klasyczne schematy zwierzęcych bohaterów kina animowanego, nie jest protagonistą w sensie tradycyjnym. W jego postaci możemy dostrzec ślady koncepcji antybohatera, który odrzuca nie tylko klasyczne cechy heroizmu, ale i podstawową dynamikę wzrostu i przemiany. Leszek to postać nieustannie trwająca w stagnacji – paraliż egzystencjalny, który w jego przypadku staje się manifestacją postmodernistycznej rezygnacji z narracyjnego porządku. To, co Walaszek proponuje w swoim dziele, to swoisty manifest dekonstrukcji klasycznej postaci w animacji, gdzie bohater nie tylko nie dąży do celu, ale wręcz neguje samą możliwość jakiegokolwiek rozwoju.

Wizualnie „Piesek Leszek” stanowi radykalną krytykę komercjalizacji i fetyszyzacji techniki w kinie animowanym. Uproszczona, wręcz amatorska grafika jest świadomym gestem, który Walaszek stosuje jako formę protestu wobec dominującej tendencji hiperrealizmu w animacji XXI wieku. W erze, w której animacja często staje się polem wyścigu technologicznego, Walaszek powraca do radykalnej prostoty, która działa jako forma emancypacji od tyranii doskonałości wizualnej. Ascetyczna oprawa graficzna „Pieska Leszka” nie jest wyrazem braku umiejętności, lecz świadomym aktem estetycznej anarchii, w której animacja staje się aktem buntu wobec oczekiwań współczesnego widza.

Dialogi, które na pierwszy rzut oka wydają się trywialne, są w istocie głęboko zakorzenione w tradycji poststrukturalistycznej gry językowej. Leszek, przemawiający głosem pełnym autoironii i egzystencjalnego fatalizmu, przypomina postacie z prozy Samuela Becketta, które nieustannie dryfują między nieistotnymi czynnościami a wielkimi pytaniami o sens bytu. Oczywiście, te intertekstualne odniesienia są subtelnie zaszyfrowane w pozornie banalnych wypowiedziach, co sprawia, że „Piesek Leszek” jest dziełem wielowarstwowym, wymagającym od widza nieustannej interpretacyjnej czujności. Język staje się narzędziem dekonstrukcji samej opowieści, a narracja – przestrzenią, w której żadna konwencja nie jest bezpieczna.

Narracyjnie „Piesek Leszek” jawi się jako antyteza klasycznej struktury fabularnej, odmawiając jakiejkolwiek formy konkluzywności. Zamiast rozwoju, mamy do czynienia z nieustannym powtarzaniem gestów i sytuacji, które w swojej powtarzalności stają się niemal rytualne. Ta repetycja sugeruje coś na kształt postmodernistycznego nihilizmu – brak jakiejkolwiek autentycznej zmiany, brak wyjścia z pułapki narracji. W tym sensie „Piesek Leszek” staje się komentarzem na temat samej natury opowiadania, sugerując, że współczesne kino, zwłaszcza animowane, ugrzęzło w schematach, które Walaszek świadomie podważa i wyśmiewa.

Ostatecznie „Piesek Leszek” nie jest filmem, który ma na celu dostarczenie łatwej przyjemności. To dzieło o charakterze eksperymentalnym, które w swojej pozornej prostocie kryje głęboko intelektualny komentarz na temat kondycji współczesnej narracji i animacji. Walaszek zrywa z klasycznymi formami, aby pokazać, że w świecie zdominowanym przez komercję i technologię, jedyną prawdziwą wolnością artystyczną jest odrzucenie wszelkich konwencji i otwarte flirtowanie z absurdem. W ten sposób „Piesek Leszek” staje się antynarracyjnym manifestem, który prowokuje, irytuje, a jednocześnie zmusza do głębokiej refleksji nad naturą sztuki i samego opowiadania.
#heheszki #filmweb #walaszek

https://youtu.be/Jjlt8rMjdzA
AlvaroSoler userbar
AlvaroSoler

Przyznaję, że 2 razy kazałem "zwiększyć przeintelektualizowanie" zanim osiągnąłem zamierzony efekt.

Zaloguj się aby komentować