No to śniadanko na słodko. Naleśniki ja mące kukurydzianej. Farsz z powidła śliwkowego i jogurtu brzoskwiniowego vege. Na wierzchu kleksy z tego jogurtu i po łyżeczce miodu (° ͜ʖ °)
#gotujzhejto #jedzzhejto #ciekawostki


@moll jest niesmaczny
@AdelbertVonBimberstein to właśnie podejrzewałam xD
@AdelbertVonBimberstein ale wiesz, że nie każdy ma takie samo poczucie smaku, jak Ty? (° ͜ʖ °)
@Klamra dobra dobra niech ci będzie. Subiektywnie jest smaczny obiektywnie jest niesmaczny. XD
@AdelbertVonBimberstein nie ma czegoś takiego jak obiektywizm (° ͜ʖ °)
@moll miałam okazję zjeść kilka takich jogurtów w życiu i nie uważam tak. Tak czy siak preferuje „normalne” jogurty, ale jak ktoś ideologicznie czy po prostu dla smaku woli takie spożywać, to co z tego :D Fajnie aby jednak nie stanowiły dużej części diety, lepiej jednak spożywać jak najmniej przetworzonej żywności :)
@Klamra jadłem i było niesmaczne. Za to to jest smaczne.
@moll Dlatego ilość też tu jest kluczowa. Tacy friglutenowcy, o których wspominasz, prawdopodobnie unikali jakiegokolwiek glutenu, natomiast my mówimy tu o po prostu jogurcie wegańskim a nie grupie produktów. Jeśli chłop ma chęć raz w tygodniu sobie walnąć parę kleksów jogurtu który mu po prostu smakuje to why not. Jeśli natomiast spożywa go codziennie kilka X dziennie to wiadomo, że trzeba tu coś zmienić - tak jak w przypadku każdego innego produktu
Nie substancja jest trucizną, a jej ilość - czy jakoś tak
@moll moja kupiła ostatnio przez przypadek zakwaskę do jogurtu vege i tak gęsty jogurt nam jeszcze chyba nigdy nie wyszedł. Co prawda na mleku krowim, ale nie widzę przeciwwskazań do roślinnego: węgle jako pożywką są, tłuszcze pod namnażanie też, co może pójść nie tak (poza spodziewanym chujowym smakiem w rezultacie)?
A jak weganizm odnosi się do miodu?
Czy tacy ortodoksyjni weganie jedzą?
@Klamra dej przepis mi jakbym nie próbował wychodzi łamliwe na kukurydzianej
@Ten_koles_od_bialego_psa robisz jak normalne naleśniki. Ja miksuje mikserem i daję trochę więcej mleka, żeby były bardziej „mokre” ale to i tak będzie trochę inna konsystencja niż na pszennej
@Klamra ale narobiłeś smaka, aż musiałam zrobić, z dżemorem morelowym
@SilverMonkey smacznego. Chociaż już zjedzone pewnie (° ͜ʖ °)
A co one takie rzułte jak papj?
Zaloguj się aby komentować