@tosiu zakładając że bochenek 0.5kg w piekarni to 10zl:
Pół kilo mąki pszennej - 1.5zl
Drożdże suszone - 1zl
Sól 10g - 5 groszy
Energia elektryczna - 2zl (jak zrobisz więcej naraz to wychodzi lepiej za bochenek)
Jeden bochenek to około 4.55zl.
Z doświadczenia wiem że robienie chleba codziennie się średnio opłaca, bo rozgrzewanie piekarnika pochłania dużo energii elektrycznej, lepiej robić 2-3 bochenki jednocześnie, można jeden zamrozić. U mnie ze względu na fotowoltaike, chleby pieke w słoneczne dni i wtedy koszt zmniejsza się prawie o polowe.