Mam prośbę. Czy można bezpiecznie otworzyć link podany tutaj: https://duzybobas.com/
Ktoś wmieszał firmę w której pracuje w jakiś scam. Sprawę zgłosiliśmy na Policję i do PRzelewy24, a teraz widzę że sklep padł który tu był i widać ten komunikat.
Dołączył/a: 21.12.2022
@kwahu666 próbujesz wystrychnac mnie na dudka?
Dobra, zgłoszenie poszło też do Zaufanej 3 strony.
Zaloguj się aby komentować
Poszło :)
Zaloguj się aby komentować
@kwahu666 - są do tego apki AI obecnie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
i komentarz jednego z użytkowników ZgłośRurę.pl:
Ten kanał zgłaszałem już w pewnej organizacji kilka tygodni wcześnie. Wysłałem zgłoszenie także do Inspektoratu Środowiska w Warszawie. Rozglądam się za jakąś Unijną organizacją Ochrony Środowiska, której mógłbym wysłać zgłoszenie tego kanału. Chodzi o to żeby miała kompetencje do wywierania wpływu na lokalne organizacje Ochrony Środowiska w Koszalinie, Wodociągi i Ratusz. W Koszalinie instytucje Ochrony Środowiska są fikcją i nie działają. To samo tyczy się lokalnych polityków z koszalińskiego Ratusza, którzy znają od lat ten temat, ale wciąż milczą. Lokalna sitwa to: MWiK, Urząd Miasta Koszalina i Ochrona Środowiska. Policja nie przyjęła zgłoszenia.
Zaloguj się aby komentować
Może ktoś ma uszkodzone szambo
Zaloguj się aby komentować
Rury można zgłaszać np. przez mObywatel. Taguj proszę #zglosrure
@kwahu666 +1 Byczku i dziękuję serdecznie za Twoją służbę.
@kwahu666 moje osiedle z dzieciństwa i młodości. Niestety popularna "smródka" zawsze była zlewnią wszystkiego, co dało się wylać. Pamiętam z dawnych czasów wodę w kolorze żółtym i zielonym fluo, czerwonym czy jasnoniebieskim. Daje pioruna, walcz, chociaż w tym przypadku to może być walka z wiatrakami.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@kwahu666 w sumie jak sprawdzić czy rura jest legalna? Takie rury w ogóle mają prawo być legalne?
@AdministratorDanychOsobowych sprawdzić sam nie masz jak. Walczę o to, żeby było można. I tak, mogą być legalne w wielu przypadkach. Zrobie o tym kiedys wpis.
@AdministratorDanychOsobowych chyba po uzdatnieniu mogą legalnie odprowadzać wodę, ale nie znam szczegółów
Zawsze mnie zastanawiało co, jeżeli - znając opieszałość prawa które ciała mega wolno albo wcale - po prostu wpierdzielić do rury szybkoschnący beton? Delikwent nieźle by się chyba zdziwił.
wieczny szacun będzie Ci dany
brawo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@kwahu666 o ironio
@Odczuwam_Dysonans o ironio to bardzo częste zjawisko, że w nocy albo w weekendy, oczyszczalnie mają jakieś awarie i dzieją się rzeczy niesłychane.
Zaloguj się aby komentować
@kwahu666 oni robią taką robotę, żeby ludzie zniechecili się do pożytecznych akcji.
Szanuje do nawiązania i wysmiania ich akcji.
A tak w ogóle to coś mało aktywny ostatnio jesteś.
@CzosnkowySmok tak, zaniedbałem hejto. Rury wyłażą na wiosnę i mam sporo roboty. Na rurowym FB dodaje na bieżąco.
@kwahu666 robisz świetną robotę
komentarz dla zasięu i to jest qrwa prawdziwa eko, a nie slomki k⁎⁎wa z tektury w maku albo korki w napojach na sznurek xDDDDD
Haha widziałem ten filmiki jak ta baba po lewej zamiast syrenkę do głównie oblała to babe po prawej
Zaloguj się aby komentować
Komentarz usunięty przez moderatora
@Odwrocuawiacz nie, ale wiem jak używać przycisku Zgłoś
@kwahu666 i popsułeś całą zabawę konfidencie
Zaloguj się aby komentować
ja kupuję ostrovit, nie wiem czy dobra czy zła w składzie, w smaku okej
Lepsza jakosc masz dopiero w produktach creapure - np. https://sklep.kfd.pl/kfd-ultra-creatine-creapure-p-8243.html
A w „zwyklej” kreatynie to tez bym sie opieral na badamysuplementy i wlasnych preferencjach. Ja zawsze olimp/kfd biore.
Zaloguj się aby komentować
Bardziej taki z niego Benicio Del Pitt.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@kwahu666 Chyba doszło do ich mózgów że głodówka oznacza to że przestaje się jeść i rano żołądek wysłał sygnał ssący do pozostałych dwóch zwojów mózgowych.
@Trismagist Narazie głoduje między posiłkami.
spokojnie, spokojnie - wszczęta procedura to inny akt łaski niż ten, który wynika z Konstytucji. Tutaj konieczne jest zebranie opinii prokuratora generalnego oraz sądów obu instancji. To potrwa. Duda po prostu umył ręce.
Zaloguj się aby komentować
@kwahu666 Znając nasze realia pewnie i tak w jakiś sposób sędzia by się dowiedział kto jest kim, sposób na łapówkę by się jakiś znalazł jak zawsze. Jedynie ułatwiłoby to sprawę tym gnidom ponieważ tym razem mogliby się bronić że jest anonimizacja i wyrok był obiektywny i sprawiedliwy. Mam nadzieję że kiedyś powstanie dobre AI które zastąpi sędziów i nie będzie miało możliwości ingerencji z zewnątrz chyba że po jakimś publicznym głosowaniu gdy się pomyli.
Komentarz usunięty
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować