Rok 2010: Zimny lech, trupolew, Polecieli i Spadli, Kaczka po smoleńsku
Elektorat: Hehe
Rok 2023: J⁎⁎ać PiS, j⁎⁎ać Kaczyńskiego, nie mogę się doczekać aż dziad umrze, j⁎⁎ać telewizję polską, Jacek Kurski c⁎⁎j ci w dziąsło, Andrzej D⁎⁎a, Maliniak
Elektorat: Hehe

Rok 2025: J⁎⁎ać Tuska
Elektorat: NOT HEHE. SKANDAL!!!! Gdzie kultura?

XDDD Siebie warci jedni i drudzy. Banda fanatycznych przygłupów i partyjnych przydupasów robi teraz piękny pokaz hipokryzji.

Jedni i drudzy siebie obrzucają błotem od 20 lat i szczują Polaków na siebie, a potem każde z osobna wielce zdziwione, że wylewa się srogi hejt.

Może jak jakiś partyjny fanatyk PiSu/PO odstrzeli z pistoletu polityka drugiej opcji, to te gamonie się przestraszą i dojdzie im do zakutych łbów, że robienie Polakom wody z mózgu, ciągła polaryzacja i nakręcanie nienawiści w społeczeństwie ma swoje konsekwencje.

#polityka #bekazpisu #bekazpo #bekazpodludzi #takaprawda
4

Komentarze (4)

@Lopez_ Jest drobna różnica między elektoratem coś pierdolącym, a politykiem co dosłownie bałnsuje w rytm tego.

Delikatna, więc rozumiem że nie jesteś na tyle ogarnięty by to odróżnić.

@Ragnarokk No ty chyba sobie jaja robisz, przecież politycy PO do jebać PiS czy walenia personalnie po Kaczyńskim też się flexowali xD Nawet Owsiak i WOŚP. To co się teraz dzieje to jest książkowy przykład hipokryzji.


Tak samo bekowe jest jak jechali po Orlenie, a teraz jak się władza zmieniła to się pokazują tam non stop i pozują do zdjęć na Orlenie w taki sam sposób jak PiSowcy, bo przecież teraz Orlen jednak git, bo oni rządzą xD I hajs z Orlenu pakowany w WOŚP.


To się w pale nie mieści jak wy macie łby sprane.

Możemy się spierać, który obóz polityczny bardziej lub mniej polaryzuje społeczeństwo. Pewne jest to, że znajdujemy się w podobnym miejscu zacietrzewienia społecznego jak w dwudziestoleciu międzywojennym. Zewsząd wylewa się jad i pogarda. Od zwykłych obywateli, przez tzw. wyższe sfery, aż do polityków. Dajemy się rozgrywać jak małe dzieci. Smutne to jest.

Zaloguj się aby komentować