Komentarze (24)

No nie powiem, trochę mi pan Turek zaimponował tym razem

@Porsze to się zaczyna robić dziwne, że kiedy cywilizowany świat zaczyna odpierdalać, taka Turcja zaczyna... normalnieć?

@NiebieskiSzpadelNihilizmu Zapomnieli przesunąć się z całą resztą w oknie Owertona.

@Fulleks no właśnie też mam takie wrażenie. I nie za bardzo wiem co o tym myśleć...

Trochę się przebiegunowuje polityczna mapa świata.

Im bardziej Trumpowi peron odjeżdża, tym coraz ciekawiej na scenie międzynarodowej.

Na pohybel pomarańczowej k⁎⁎⁎ie.

@Porsze Turcja lepszym sojusznikiem niż usa? Dajcie ich szybciej do UE

@Hakamairi

Też nie przesadzajmy w drugą stronę. Turcja robi to z powodów geopolitycznych (np nie lubią sie troszku z Izraelem), nie dlatego że nagle jest miła

@Hakamairi Turkom nie w smak jest większa kontrola ruskich nad Morzem Czarnym jeśli im przypadnie Krym wraz ze zdobyczami terytorialnymi na Ukrainie. Także czyste interesy.

@Ragnarokk Z tych samych powodów uznawali nas nawet jak nie było nas na mapie I chwała im za to. Jebać kreml, trumpa i ich pisowskie dziwki.

Komentarz usunięty

@Hakamairi no z tym UE to bym nie przesadzał, bo Turcja gra bardzo pod siebie. NIEMNIEJ sama postawa się Erdoganowi chwali, jestem zaskoczony.

@Hakamairi do UE to póki co erdogan migrantów milionami wpychał razem z putinem, a turasy w niemczech to takie same kurwy jak i ruscy. od zawsze byłem przeciwny turcji w UE, bo to jest po prostu zupełnie inny, nieeuropejski świat, niemożliwy do integracji z Europą.


ale ucieszyłem się z tej deklaracji Erdogana, bo czekałem jakie stanowisko zajmą, jako jak by nie było druga siła w NATO, o czym nie każdy pamięta.

@Hakamairi przecież Erdogan to dyktator, który brutalnie uwięził przeciwników politycznych, a nawet nieprzyjaznych mu ludzi z posad państwowych, robiąc czystki. Gdzie ty byłeś przez ostatnie 10 lat?


To tylko kolejny psychopata, który jak Putin przejął władzę i jej nie odda. Pojedynczy dobry dla nas gest niczego nie zmienia. Widoczne ma w tym interes

Lol, pomarańczowy kolejnym mistrzem szachów 5D. Wszyscy się upasą dyplomatycznie na jego głupocie, oprócz USA.

Teraz erdogan ziomek a jeszcze kilka lat temu ten pierdolony karaluch szantażował EU bo inaczej zaleje europe ścierwem z afryki.

@Shizue uszanowanko Erdoganku złoty xD

@Shizue To skurwysyn ale dziś to jest nasz skurwysyn


Gx

Turcja to druga co do wielkości armia w NATO.

Swoją drogą warto wspomnieć, że Turcja (Imperium Otomańskie) nigdy nie uznała rozbiorów Polski.


Erdogan miał swoje odpały i coniektórzy już go chcieli z NATO wywalać (nie pamiętam już o co chodziło), ale jak to mówią prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

coniektórzy już go chcieli z NATO wywalać

@GazelkaFarelka z Grekami się średnio lubią + kupno systemów S-400 od ruskich między innymi. Dlatego USA nie chce im teraz F-35 sprzedać

nie mowie, ze mnie to nie cieszy, ale jest jakies rzetelniejsze zrodlo niz jakis Mario?

@RobertCalifornia To hejto, ciesz się że chociaż obrazek z Twittera cały jest przyklejony a nie jakiś wycinek.


Ale skoro sam Turecki Słutan to publikuje to musi być prawda:

https://x.com/RTErdogan/status/1891875583954501645


Myślę że to jest prawdziwy cel tej wypowiedzi:

d2699d24-d267-4077-9890-0f4547c1c2ec

Zaloguj się aby komentować