Nienawidzę wciskania apek mobilnych do wszystkiego. Najlepsze są te które chamsko wciskają reklamy. Czuję się jakbym się o 20 lat cofnął. Do internetu który był zalany reklamami na cały ekran. Współcześnie treści ich są równie głupie. Przykład na dole.

#heheszki #pojebanereklamyzfacebooka
dbb440a6-652a-4e38-93ca-702dc0a7ab3c
9

Komentarze (9)

@30ohm Aplikacje zakupowe do każdego sklepu, aplikacje do tostera, blendera i szczoteczki do zębów. Niedługo aplikacje do kibla i umywalki.

Dlatego przy smart home brałem otwarty system aby mieć wszystko w jednym miejscu i nie być skazanym na jednego producenta.

@30ohm aż mi się przypomniało z piosenki "Luksus" Łony ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽


quiz: "czy dobrze znasz atlas?"

Ot, rozrywka czterdziestolatka, rozumiesz

Gdy mu się nagle front problemów przysunie

Że inflacja i że biznes nie frunie

I co oglądać wieczorem na wyrzuty sumień


Mnie osobiście takie problemy nie ruszają bo nie tykam takich gówien ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Ten_koles_od_bialego_psa staram się używać jak najmniej a takie właśnie gówna to od razu usuwam. Skoro tak gardzą użytkownikiem waląc mu chamskie reklamy

@30ohm pomimo tego, że wszędzie gdzie się da staram się z przeglądarki korzystać, to i tak pewnie ze 150 apek na fonie xd

Naprawdę nikogo to w oczy nie kłuje?


"Żnasż"?

@jimmy_gonzale to dopiero początek, zobacz niżej, co jest na śląsku

@jimmy_gonzale kopalnia soli w Wieliczce

@30ohm a to, sżukałem tej dżiwnej cżcionki

Zaloguj się aby komentować