Komentarze (9)
@PanNiepoprawny "Wysyłam Cię do bana" wtf?
@Djnx nie mogę Ci odpisać bo jestem w banie
@Djnx ziomek z podlasia pewnie
@PanNiepoprawny https://pl.wiktionary.org/wiki/bana proszę wysiąść na najbliższym przystanku.
@Odwrocuawiacz a to jeżeli tak jest to zwracam honor. Jeżeli to jakaś ich gwara. Rozbawiło mnie to do łez
@PanNiepoprawny z drugiej strony - szanuję człowieka za ostrożność i nie klikanie w linki, które ktoś wysyła w wiadomościach prywatnych. Ale wciąż można by to było bardziej kulturalnie załatwić
@bojowonastawionaowca i pewnie by się udało. Był ciąg dalszy, gdzie mnie nawet przepraszał, ale 40zł nie jest warte ryzyka że coś mu odwali
Pochwal za czujność z nieklikaniem w linki, ale nie wdawaj się w dyskusje, jak widzisz, że to nie jest ktoś kto umie ocenić autentyczność linku. Bez sensu zbierać kalumnie.
@Fly_agaric tam był ciąg dalszy, gdzie jeszcze mocniej mi pojechał - nie będę go chwalił. Niech mu ktoś pomoże skoro jest nowy w sieci. Coś chciał, żeby mu wystawić, ale podtrzymałem stanowisko. Za 4 dychy nie dam się wyzywać.
Zaloguj się aby komentować