Komentarze (21)
@maximilianan wymyślono już rozwiązanie tego problemu

@maximilianan Pokrętna logika dziadka
@maximilianan co wy na tym podkarpiaciu kombinujecie?
@maximilianan Ludzie się oburzają, że im aktywiszcza wypominają jazdę po chodniku, to co tutaj się dziwić. Mentalnie niektórzy zatrzymali się na prowadzeniu osła po wiejskiej drodze.
@sawa12721 Ostatnio widziałem artykuł, w którym opisano, że drogówka zatrzymała typa, który leciał BMW ponad 150 na jakiejś DK. Mnóstwo komentarzy, że on takim autem i tak zatrzyma się szybciej, niż ktoś jadący 80-90 starym klamotem. Zabierałbym takim ludziom uprawnienia i kierował na idioten test.
@Furto ja właśnie jestem wyzywany od komuchów bo w Łodzi postawiono radar przy ograniczeniu do 40 i mam czelność pisać, że można jeździć wolniej
@maximilianan mówisz o tym miejscu gdzie jest jednokierunkowa i dwa pasy? Jeśli tak to idealny przykład czystej patologii i ograniczenie do 40 jest popierdolone
@utede to jest przy skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych. To, że są dwa pasy nie znaczy, że można przekraczać prędkość
@maximilianan czyli teraz przy każdym skrzyżowaniu i pasach ograniczać do 40? W tym kraju uwielbia się utrudniać, zwalniać- byle to sensu nie miało. Jeszcze mogli hopka wstawić
@utede choćby. Jeśli kierowcy nie radzą sobie z przestrzeganiem przepisów to dla mnie mogą tam i elektrycznego pastucha postawić
@maximilianan właśnie w tym rzecz- przepisy są debilne. A raczej z dupy ograniczenia. Piesi bardzo często sobie nie „radzą” i jakoś wobec nich nikt nie wyciąga konsekwencji albo nie utrudniają życia.
@utede ale miasta są dla ludzi a nie dla samochodów
@tomasz-frankowski a kto w tych samochodach jeździ? W tym kraju traktuje się kierowców jak dojne krowy właśnie wykorzystując bzdurne ograniczenia, albo rozmyte przepisy byle mandaty wstawiać. I koniecznie schowaną policję zaraz za końcem zabudowanego
@utede nie, nie są debilne. Jeśli ktoś nie potrafi stosować się do znaków to niech jeździ autobusem.
@maximilianan Literalnie "komunis" xD
@maximilianan Blisko mnie jest takie przejście dla pieszych, gdzie pieszy może wejść zza 2,5-metrowego żywopłotu, praktycznie bezpośrednio na przejście. Widoczny się staje dopiero na jakieś 2 metry przed nim. Do tego w pobliżu znajduje się ośrodek kształcący, oferujący chyba dedykowane kursy dla osób niewidomych, o czym Informuje stosowny znak przed PDP. Ulica jest ciągle zakorkowana, a z drugiej strony nie znam innego PDP, na którym tak często by kierowcy nie ustepowali pierwszeństwa. Średnio zatrzymuje się co 3 auto. Policja mogła by mieć tam niesamowite łowy.
@maximilianan 87 lat to dziadek już zapewne ledwo kontaktuje. Po prostu nie powinien jeździć, bo widać, że traci kontakt z rzeczywistością.
Im bliżej do "ja tedy zawsze do domy jade" tym większe prawdopodobieństwo, że kierowca odwali jakiś numer za kółkiem.
@cododiaska od 50 lat leci tą samą trasą po współrzędnych na gpsie wojskowym, a że mu tu akurat autostradę wybudowali, to... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ile jeszcze takich przypadków musi się wydarzyć aby wprowadzili obowiązkowe badania powyżej x lat?
Zaloguj się aby komentować