Czy wiesz, że aż 1,2 miliona Polaków żyje z zdiagnozowaną chorobą nowotworową? Nowotwory odpowiadają średnio za aż 25% wszystkich śmierci Polaków. I choć polska służba zdrowia pozostawia sporo do życzenia, to ma też swoje plusy. Jednym z nich niewątpliwie jest „darmowa” kuracja antynowotworowa. Jest to przywilej, z którego nie mogą skorzystać na przykład obywatele Stanów Zjednoczonych. Przeciętny ubezpieczony Amerykanin musi wydać z własnej kieszeni około 600 tysięcy złotych na pełną kurację antynowotworową.
#zdalaodniedoli
Czy jesteś zwolennikiem funkcjonowania publicznej służby zdrowia?
Źle sforułowana ankieta...
@sireplama długo myślqłem nad tym jjak zadać to pytanie. Jak ty byś zadał?
@CiekaowstkInwestycyjne czy popierasz publiczna służbę zdrowia. Bo ja jako idee owszem, ale jej działania w Polsce nie jestem wielkim zwolennikiem
Jest to przywilej, z którego nie mogą skorzystać na przykład obywatele Stanów Zjednoczonych
@CiekaowstkInwestycyjne powiedz to rodzinie mojej dziewczyny - wyprowadzili się 30 lat temu do stanów, niedawno uzyskali wiek emerytalny i przyjechali sobie do Polski na darmowe leczenie.
Co nie przeszkadza im nadal traktować Polskę jak kraj trzeciego świata. Pierdolone kurwy.
@pozdrawiam_was_ciule pizdy, w Teksasie to bierze się w takiej sytuacji rewolwer i strzela się sobie w łeb. Co oni, tyle lat w łueseju i dalej się onyczjaow miejscowych nie nauczyli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pozdrawiam_was_ciule mówie Ci byku, zagranicą to jest życie nie to co w tym chlewie. Co? Dentysta? A do dentysty to na urlopie w Polsce chodze.
Proste/tanie zabiegi i usługi medyczne powinny być pokrywane z prywatnych ubezpieczeń. Leczenia, których prywatne ubezpieczenia nie będą chciały pokryć, powinny być refundowane przez państwo.
Zaloguj się aby komentować