Wisła już 4:0 przegrywa w 34 minucie. Jak na ten moment to wygląda absolutnie tragicznie.
Ja pierniczę. Wisła gra jak drużyna A-Klasowa.

Agregat to 6:1 na ten moment.

#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #wislakrakow
907d6a81-ab5d-4c36-9859-359529b1f906
aerthevist

@Dziwen to było niestety do przewidzenia...

2058f05c-fd2f-455d-a412-4697a199ce58
Dziwen

@aerthevist rzut karny. Ja pierniczę. xD

Edit: Obroniony. No ale ja pierniczę, to się może skończyć dwócyfrówką. Tego nikt chyba nie zakładał.

Gustawff

@Dziwen rekord Widzewa 0:9 zagrożony

Dziwen

@Gustawff no, bo już 5:0 xD

Yes_Man

@Dziwen Legia opędzlowała Walijczyków 11 do jaja w dwumeczu. Na razie nie jest tak źle

Dziwen

Miałem podsumowywać jak gra Wisła Kraków w tym meczu po 45min i właśnie padł gol na 5:0, a jak piszę to znowu, była kontra, po której mogło być 6:0. To się w pale nie mieści, jak tragicznie wygląda ten zespół w pierwszej połowie.

W gruncie rzeczy Wisła gra na stojaka, nie od początku, ale chyba po szybkim gongu po prostu przestali grać. We własnym polu karnym stoją jak sparaliżowani, nie chcą wybijać, doskoczyć. Trudno powiedzieć o co tu chodzi, bo Rapid wchodził w nich, jak rozgrzany nóż w masło. Pogoń Wiskitki pojechała na Barcelonę. Tak to dosłownie wygląda. Jeden strzał chyba i to z około 35m na bramkę Austriaków. Tyle do zaoferowania. Każda, absolutnie każda kontra Rapidu praktycznie wchodzi w pole karne i tylko losowy bilard chroni bramkę, bo nie sami piłkarze. Masakra.

Yes_Man

@Dziwen Dzięki za opis. Pamiętajmy że Rapid regularnie obijał nasze zespoły w europejskich pucharach więc z 1 ligowcem, który nawet nie chce awansować do ESA nie będzie miał problemu. Z drugiej strony Wisła dupa kwas bo zamiast się jakoś wzmocnić i przynajmniej spróbować pograć to odwalili maniane. Na kolejne puchary poczekają znowu 10 lat

Dziwen

@Yes_Man mnie najbardziej dziwi ten kontrast, bo w pierwszym meczu to oni potrafili tak grać, jak Rapid dzisiaj, choć dopiero od około 60-tej minuty. Wcześniej po prostu byli ok, jak na swój poziom. Dzisiaj grają, jak amatorzy.

aerthevist

@Dziwen może Rapid zlekceważył Wisełkę w pierwszym meczu? Grali tym samym składem?

Dziwen

@aerthevist ten sam skład. To raczej Wisła dała dupska, niż Rapid ich zlekceważył. Moim zdaniem głównie trener, który nie dał szansy tym, którzy grali dobrze w pierwszym spotkaniu.

Dziwen

W 75min Joseph Colley, podstawowy i jeden z lepszych obrońców Wisły jest zniesiony z boiska, po odniesieniu kontuzji bez udziału rywala. Coś strzeliło w nodze. Zaraz potem w 78min pada gol na 6:0. Ogólnie Wisła w 2 połowie gra lepiej, o czym rant napiszę po meczu, bo właśnie Rodado strzelił gola na 6:1.