Wczoraj prawie bym takiego bydlaka wpuścił do łazienki biorąc prysznic. Z moim szczęściem do alergii było tu jednak sporo farta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis
be3acd42-b561-4ff5-bdd7-592606a17ae1
MaD

@Tapporauta już się czaił by upierdolić

Tapporauta

to foto zrobiło mi dzisiaj dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rakokuc

Bezwstydny skurwiel jeszcze się patrzy z zawiścią.

VikingKing

@rakokuc pewnie zazdrościł opowi markowej bielizny.

Yossarian

https://bios.net.pl/blog/szerszenie-czy-naprawde-jest-sie-czego-bac


https://pasieka24.pl/index.php/pl-pl/wiedza-w-komorce/porady-pszczelarskie-w-pasiece/3948-pierwsza-pomoc-przy-uzadleniu


(...) do zabicia myszy potrzeba od 10 do 90 mg jadu szerszenia na kilogram masy ciała. W przypadku pszczoły dawka wynosi 6 mg/kg. Z badania wynika więc, że jad pszczoły jest o 1,7 do 15 razy silniejszy od jadu szerszenia. Co więcej, podczas jednego użądlenia, szerszeń jest w stanie wtłoczyć 0,01 mg jadu, a pszczoła od 0,05 do 0,14 mg. W przypadku osy dawka jadu jest 20-krotnie mniejsza niż u pszczoły.


Jak często występuje alergia na jad pszczeli?


Badania epidemiologiczne, tzn. takie, które pomagają określić częstość alergii na jad owadów, są nieliczne. Szacuje się, że wśród osób dorosłych w Europie wynosi ona 0,6–3,5%, a w grupie dzieci szkolnych – 0,34%. Natomiast duże reakcje miejscowe o charakterze alergicznym mogą wystąpić nawet u kilkunastu procent ludzi.

Atom

boję się panicznie tych latających skurwieli

Jim_Morrison

@Atom Że trzy lata temu założyły sobie gniazdo na elewacji mojego garażu i miałem zlecić po zimie jego usunięcie ale na wiosnę zwyczajnie nie wróciły. One jak coś to nie są zupełnie agresywne.

Zaloguj się aby komentować