![Milion złotych za reklamę Polski u znanego jutubera. PFN zmuszona do ujawnienia kwoty](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/1200x900/3cb8fe30465a5194cb7b44e180af6a3d.webp)
![Milion złotych za reklamę Polski u znanego jutubera. PFN zmuszona do ujawnienia kwoty](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/1200x900/3cb8fe30465a5194cb7b44e180af6a3d.webp)
Komentarze (10)
Ten kto wybrał gościa z ryjem jak Gargamel musi być Tytanem intelektu.
@kazly Tytanem intelektu to musi być ktoś kto by wybierał współprace na podstawie ryja, a nie contentu i zasięgów
@kazly Ocenianie ludzi po wyglądzie sugeruje że nie należysz do tytanów intelektu.
żyd żydowi zawsze da zarobić
nie wiedziałem, że to ktoś znany
@TrzymamKredens jak trzeba dopisywać, że znany to znaczy, że to jakiś no name
@otoczenie_sieciowe znany może być w swoim świecie. Jak ktoś ogląda inny content to nie będzie znał.
@TrzymamKredens Jest znany ale nie w naszym kraju ponieważ nagrywa po angielsku głównie dla amerykanów. To by było dziwne jakby wybrali kogoś znanego w Polsce do promowania Polski licząc że osiągnie to porównywalne zasięgi w zagranicznym youtube
@TrzymamKredens Bardziej znany niż Christian Paul
@dicklaurent Tak się właśnie defrauduje pieniądze podatników. Zapewne dostał z połowę tego a resztę rozkradli. Jak ja gardzę tym państwem to brak słów.
Zaloguj się aby komentować