Mam dalszego kolegę Białorusina, robiłem interesy z jego ojcem a z tym kolegą trochę imprezowałem. Dawno się nie odzywał, więc zapytałem naszego wspólnego znajomego co tam się z nim dzieje... Oto co się dowiedziałem

Przepływu pieniędzy w zamachu na Wołkowa miał pilnować mieszkający w Polsce Białorusin Viktar P., biznesmen zadłużony na setki tysięcy złotych., a prywatnie syn oficera białoruskiego KGB. Został zresztą skazany na trzy lata w innej sprawie za kierowanie grupą przestępczą i oszustwa podatkowe na dziesiątki milionów złotych.

https://www.tvp.info/83868372/raport-specjalny-atak-na-leonida-wolkowa-dwoch-kiboli-legii-warszawa-i-radujacy-sie-putin

Przy okazji się dowiedziałem że robiłem interesy z oficerem KGB, ciekawe czy założyli mi teczkę

#bialorus #kgb
6

Komentarze (6)

Dziwne że jeszcze nikt Cię nie odwiedził. Ale na obserwacji na pewno byłeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

(Teraz szybki rachunek sumienia ( ͡o ͜ʖ ͡o) )

@jimmy_gonzale dawna sprawa


dobrze ze nie mialem wjazdu za te wyłudzenia VAT. Działałem w branży w której szły te wałki wtedy ale powiedziałem że żadnych faktur nie wystawiam


potem wszyscy co wystawiali faktury mieli wjazd czarnych o 5 rano.

@NatenczasWojski

ciekawe czy założyli mi teczkę

584c7748-4dac-4d49-acc7-4e2297bc5355

@Opornik się śmiejesz ale nawet jeśli w teczce jest kartka „debil nie warty zainteresowania „ to wlasnie po to jest aby później nie tracić czasu na takiego.

@NatenczasWojski Przy "debilu" nigdy nie będzie napisane "niewarty zainteresowania".

ciekawe czy założyli mi teczkę

@NatenczasWojski Kto, nasi czy białokacapy? Białokacapy na pewno.

Zaloguj się aby komentować