Space Exploration 2 zniechęca mnie ogromem.
Industrial Revolution 2 wyszedłem poza epokę pary, zasejwowałem, poszedłem spać i już nigdy nie wróciłem do tego sejwa. Chyba zbyt przekombinowane łańcuchy produkcyjne jak dla mnie.
Nullius wygląda zachęcająco, ale odrzuca mnie to, że już chwilę po starcie jest kilkanaście różnych płynów i budynków do ich procesowania. Ciąganie kilkunastu systemów rur i przeplatanie ich ze sobą jest jednak meh.
Poziom rozbudowania Krastorio 2 jest dla mnie chyba optymalny, chociaż końcówkę ma już nudną a mechanizm rozkładu zasobów na materię i możliwość robienia z niej dowolnego innego zasobu wygląda już dla mnie jak cheatowanie. Rozbudowane sposoby pozyskiwania prądu też takie sobie -- bo niby tego dużo, ale przez to nie używa się większości. Pierwszy raz jak grałem miałem setup 24 reaktorów atomowych, za drugim razem -- parę reaktorów antymaterii, wystarczy to raz postawić i właściwie problem prądu znika.
Widziałem, że autor Krastorio 2 coś sugerował, że może wyda kolejną iterację, liczę, że będzie równie dobra jak dwójeczka.
#factorio #krastorio