Komentarze (11)

ile zarobiłeś wariacie?

@SuperSzturmowiec Mam już spory worek w piwnicy, może z 2 złote wyjdą. Robię to w innym celu oczywiście, ale trochę zaskoczyła mnie kumulacja dzisiaj.

@Szuuz_Ekleer Komuś sprzątnąłeś zarobek sprzed nosa. Ktoś ędzie głodować w Święta......

@SuperSzturmowiec @Szuuz_Ekleer Kumpel kiedyś zbierał puszki. Grał w klubie i jak pili piwo to zbierał i czasem jak ktoś na przystanku zostawił to brał. Z jednej strony wygląda to dziwnie, z drugiej wiele się nie nadźwigał a z trzeciej to po roku kupił sobie za te puszki kratę piwa.

@minimumtrzyznaki ja już dawno nie widziałem ludzi zbierjaacych puszki. Chyba tak praca już im się nie opłaca.

@CarolinReaper Kilogram 3 czy tam 4zł, a ile trzeba się nalatać żeby kilo puszek nazbierać. Nawet żulom już się to nie opłaca.

Profesjonaliści to od razu gniotą na miejscu znalezienia.

@Gustawff Takie podrzucam do kosza, bo są zbędne, a na moim pechu zarabia śmieciowa korporacja ლ( ͡° ͜ʖ ͡° )ლ

I teraz mnie ciekawość zżera. Po co Ci te puszki???

@Pigachu Na przyszły projekt, więcej szczegółów niedługo

Zaloguj się aby komentować