Pamiętacie ziomka z teledysku?
No to generalnie jest szefem kuchni w restauracji w Paryżu.
W komentarzu jego aktualne zdjęcie.
#ciekawostki #historia #bomfunkmcs

Nje chcę być niszczycielem dobrej zabawy, ale tak wyglądał prawie 5 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kismeth a ja dzisiaj, to na wybiórczej widziałem i bezczelnie skopiowałem wpis... shame on me...
@razALgul a ja się cieszę z nostalgicznie zabarwionej ciekawostki
@Dzikie_oregano btw, w klimacie ciekawostek, to matka gościa, to Polka
Typowy Pierre Baquiette
Niedowiary
@razALgul łaka maka fą
@jeikobu__
@Johnnoosh łaka łaka ee-ee
@razALgul Bardzo lubię ten kawałek ale zawsze wkurwiał mnie ten typek co straszy wszystkich na peronie na początku.
Ąte di mąte
Komentarz usunięty
Tak tylko zostawię jako ciekawostkę (bo w tamtych czasach mnie to jarało, parę lat później bawiłem się w DJa), że producentem kawałka (jak i albumu Bomfunk MCs) jest JS16, ten sam gość, który jest producentem Sandstorm od Darude.
Jak posłuchacie paru kawałków JS16, a później kawałków B MCs czy Darude już bez niego jako producenta, to odkryjecie kto tak naprawdę zrobił te ponadczasowe kawałki.
Jak dla melodia w tej wersji, od 2:36 to prawdopodobnie obok Exploration of space, Atb ogółem oraz Children - utwór, który na lata przyciągnął mnie do trance.
@conradowl fajne
O kurde, i to jest ciekawostka
@conradowl EXPLORATION SPACE
@Fox @Half_NEET_Half_Amazing @razALgul plus reszta zainteresowanych - polecam stronę https://www.discogs.com/ gdzie można śledzić, wyszukiwać różne aliasy i trafić czasem na perełki.
Np. pierwsze albumy i hity ATB tworzył razem z Rudee, wcześniej ATB był też znany jako Sequential One. Osobiście kiedyś wrzuciłem dyskografię ATB na taki znany portal muzyki klubowej w Polsce, były tam dema, ripy z setów itp. Na YouTube można znaleźć po takich aliasach czasami fajne kawałki znanych artystów.
Oraz właśnie producentów, ghostproducentów itp. Ten JS16 w tamtych latach robił i współtworzył wszystkie większe hity z Finlandii. Bez niego Sandstorm czy właśnie Freestyle łaka maka fą by nie powstały. Tacy cisi, siedzący w zaciszu studia ludzie mnie fascynowali - nadal fascynują.
Inna ciekawostka - Alice Deejay to dwoje producentów znanych jako Dash Berlin, a Dash Berlin na imprezach to tylko frontman, gość na plakaty i kilka lat temu zmienił się, bo poprzedni poszedł w swoją drogę (i nauczył się robić własną muzykę).
@conradowl Zabawne, że wspominasz o "Children", bo w tym remixie od 5:26 mamy 1:1 linię melodyczną z "Children"
@Serek_Niehomogenizowany i dlatego jest przez to jeszcze lepszy
@razALgul A dzisiaj rano zastanawiałem się jak ten gościu wygląda obecnie
Zaloguj się aby komentować