Dzisiejszy mem o #wislakrakow jest sponsorowany przez... No w sumie to ja to sponsoruję swoją małostkowością.

Update ostatniego, bo wtedy się znęcałem... A oni w pucharach, a tak w ogóle zmęczeni i Warte to pykno. No to pykli. No i wiadomo, że wszystko rzucili na puchary, w których ich nie ma już od bodaj 3 lub 4 tygodni. xD

Igor Łasicki (obrońca Wisły) zapytany o powody, odparł, że to najprawdopodobniej "mental" szwankuje. Ilość kilometrów w nogach i rozegranych meczy jego zdaniem nie ma wielkiego wpływu na obecne wyniki. Krakowianie nie potrafią finalizować akcji, co często prowadzi do "strzałów rozpaczy" i pod statystykę. W ostatnich 2 spotkaniach zagrali jedną, słownie "jedną" dobrą połowę z 4.

W sumie w 1 Lidze oddali 113 strzałów i zdobyli zaledwie 8 bramek, co ma być wynikiem tego, że po kilku próbach normalnych akcji, gotują się i strzelają na oślep ze słabych pozycji.

Trener Moskal po meczu z ŁKS-em:
Na pewno musimy coś zmienić, choć nie wiem jeszcze co, ale tak dalej być nie może. Dlatego musimy się dobrze zastanowić, co dalej
Budujące. XD

Jarosław Królewski, prezes klubu, po raz pierwszy od lat, powstrzymał się od komentarza po ostatnim spotkaniu. Stwierdził, że już wszystko wyjaśnił kibicom na trybunie po meczu z Wartą Poznań i nie ma co tego co tydzień powtarzać.

Wszystko pięknie rozpisane, a @bojowonastawionaowca i tak napisze, że się pastwię. XD

------------------------------
#pilkanozna #1liga #ekstraklasa więcej tagów, żeby ktoś nie narzekał. Pod patronatem #samogeste lub #samogesteextra .
16b77977-0ede-430f-9e7c-12ab8fe3869f
bojowonastawionaowca

@Dziwen no bo się pastwisz, ale słusznie :p

Cybulion

Ja na meczu wisly zrobilem najlepszy kupon. Wygrywali do przerwy 2:0, postawilem 20 zloty ze przegraja 2:3 i wiesz co? Wyszli z szatni jak zbite psy, w 46 minucie stracili gola, w 48 zostali w 10 i z gorki XD nie pamietam co to byl za mecz ale najlatwiej zarobione 200 zł XD

AureliaNova

@Cybulion był kiedyś taki mecz z Górnikiem Zabrze, gdzie wygrywali 2:0 do 70 min, a potem tak zdechli fizycznie, że co akcja to gol. Chyba 2:4 na koniec :P

AureliaNova

Za ostatniej kadencji wszyscy narzekali na Moskala, że ciągle remisy, to teraz mamy, o!

Poza tym to przecież klasyczny sezon Wisełki - seria 10 porażek, szybka zmiana treneiro, potem dotarcie do 6 miejsca, żeby w ostatnim, decydującym meczu sezonu przej_bać z Pcimianką Pcim ze strefy spadkowej -.-