#csihejto
Jakiś czas temu wymieniałem dysk i stawiałem system od nowa. Żeby nic nie stracić to stary dysk wrzuciłem w obraz i czasem go podpinam żeby wyciągnąć coś o czym sobie przypomniałem. Dzisiaj go przeglądałem i mam jeden folder który ewidentnie jest od jakiejś gry ale nie mogę skojarzyć od jakiej dokładnie. Folder "user" na partycji systemowej, w środku kilka plików od ustawień i folder gameState_00 zawierający coś co wygląda na zapisy stanu gry. Rozszerzenia .save i .rply czyli coś raczej nieznormalizowanego i może pasować do co drugiego tytułu. Całość prezentuje się jak na załączonym zrzucie. Orientuje się ktoś może od czego to może być?
#gry #pcmasterrace
38ee421e-924a-4664-8060-06c37b82dd1d
Bigos userbar
5

Komentarze (5)

@Bigos odpal jakiś heksedytor i zobacz, co jest w środku

@MostlyRenegade @Bigos Nawet jakimś notepadem można odpalić, i zobaczyć czy wśród krzaków są znajome nazwy.

@LondoMollari @MostlyRenegade Nie no od tego to zacząłem, ale nic nie znalazłem. Jedyny trop jaki był to na początku każdego pliku przewija się numer "0100777".

@Purple_Pimp Dobra, to będzie to. Bardziej skupiłem się na lvl_train, ale nic nie znalazłem. Czyli można usunąć bo gra zaliczona na wszystkie możliwe sposoby. Dzięki za pomoc.

d40f1758-fb03-485a-892d-2786eebbfe98

Zaloguj się aby komentować