jak temu zapobiec? każde moje buty tak wyglądają po jakimś czasie xD a może się nie da?
![aea500ca-7e7f-44c0-bbad-7df1e303c891](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/1200x900/48c2f52aeb25f73ee93a85ecffb677cb.png)
@KarlLagerfeld
wiązać sznurówki
Mocniej sznurować buty żeby kopyta się nie ruszały, do tego nie noszenie codziennie tych samych butów. Tego raczej nie unikniesz po dłuższym użytkowaniu.
@KarlLagerfeld nie wyciągać i nie wkładać stóp bez rozwiązywania butów
@KarlLagerfeld Miałem taki problem w trekkingach zimowych i kilka miesięcy temu zaniosłem do punktu z usługami szewskimi. Tam ładnie mi w tych miejscach przyszyli skórę meblarską i teraz nie ma uja we wsi, żeby w przeszłości prędko coś się z tyłu przetarło. Z tego co pamiętam zabieg kosztował 55zł w centrum Wrocławia i jeżeli ktoś ma podobny problem ze swoimi ulubionymi butami to polecam. Mogę podesłać później zdjęcie gdyby było ciekawe.
@nobodys Ja akurat w Salewach nie miałem tego problemu, ten ich system usztywniania pięty chyba działa i zero przetarc a buty lachane są konkretnie.
@nobodys podejślij
@KarlLagerfeld U mnie wygląda to tak. Materiał został przyszyty + pewnie przyklejony. Komfort bardzo się poprawił i nie musiałem się zastanawiać nad kupnem nowych.
@KarlLagerfeld przestać być leniwą bułą, albo zacząć być bogatą bułą
Można na samym starcie wkleić kawałek duck tape, jak poczujesz że coś drapie w piętę czy ścięgno a na skarpecie dziura, to już czas wymienić taśmę.
I przestać być leniwą bułą (´・ᴗ・ ` )
@KarlLagerfeld rozwiązuj i zawiązuj buty, oraz używaj łyżki do wkładania butów. Ale rozwiązywanie butów przy zdejmowaniu jest najważniejsze.
Zaloguj się aby komentować