Wspaniała organizacja - finał Copa America przesunięty z 2:00 na 2:30, potem na 2:45, a teraz na 3:15.

A w przerwie ma być jeszcze koncert Shakiry, który wydłuży przerwę pomiędzy połowami do ok. pół godziny. To są jakieś jaja...

#mecz #copaamerica
ef503281-c2c7-4665-a0ea-2daff80803c7
e67f6a3d-8794-4985-8612-fc87c2312642
3e6e5343-debd-4809-b51e-c8d37ebb76b8
aerthevist

@MementoMori zawodnicy musieli wyjść z szatni, żeby rodziny wprowadzić na stadion.

Kronos

Dopiero teraz zaczęli, prawie półtorej godziny opóźnienia. Mam jutro (znaczy dzisiaj) urlop ale i tak to pie**olę, idę spać.

aerthevist

@Kronos może uda mi się dotrwać do przerwy, nie mam ochoty czekać na Waka Waka....

Kronos

@aerthevist Cieszę się że nie czekałem bo była dogrywka a pierwsza i jedyna bramka padła chyba ok. 6 naszego czasu.

aerthevist

Pierwsza połowa bardziej dynamiczna niż finał EURO. O dziwo Kolumbia ciśnie, chociaż Argentyna mniej, ale bardziej klarownie zagraża bramce rywala. Było sporo przerw, ale arbiter doliczył tylko minutę, bo czas na Waka Waka