Podsumowanie po meczach 1/8 w #hejtotyper

Prowadzi @wewerwe-sdfsdfsdf z 33 punktami
Następnie @bojowonastawionaowca z 29 punktami
A na trzecim miejscu @baks z 28 punktami

Na turnieju padło 99 bramek (bez dogrywek i karnych), czyli średnio 2,25 na mecz.
Znowu @mahoney prowadzi w tej statystyce bo obstawił dokładnie tyle samo.

Jedna osoba (@wewerwe-sdfsdfsdf) obstawiła trafnie 7 wyników, @baks, @bojowonastawionaowca oraz @roadie mają po 5 dokładne typy.

Poniżej wykres tego jak zmieniały się punkty, a tutaj wersja interaktywna w której można kliknąć konkretny nick i wtedy lepiej widać wykres:

#mecz #euro2024 #pilkanozna
e65e21b4-0bcf-48a1-971f-a9cb4b34b865
73733a3c-57e4-4279-9e0c-d57cc0c0188b
bojowonastawionaowca

@Vakarian Pana kolegę @wewerwe-sdfsdfsdf już będzie ciężko dogonić z taką celnością

Vakarian

@bojowonastawionaowca fakt, dobre typy ma. Prowadzi, a zaczął obstawiać dopiero od 5 meczu mistrzostw.

Bigos

@Vakarian Jakie macie zasady punktowania? Ja gram z kumplami na typerze od UEFA, porównałbym sobie wynik.

Vakarian

@Bigos 3 pkt za dokładne trafienie wyniku, 1 pkt za wytypowanie kto wygra/remisu, ale bez dokładnego trafienia wyniku (np. postawiłeś 2:0 a było 1:0). Obstawiamy tylko 90 minut bez dogrywki i karnych. Dodatkowe 5 pkt za wytypowanie mistrza - trzeba było obstawić przed pierwszym meczem.