Długo zbierałem się do kolejnego ogrania Goticzka, ale jakoś nie mogłem się zabrać. No i w końcu namówili tym portem na Pstryczka. Guwniaki pójdą spać i witaj Górnicza Dolino.
#gothic #nintendoswitch
![e250c659-98dd-44d5-bbfa-8f2d3ab3b2e7](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/1200x900/75e3803d8215e12c5c67b8777f85e82a.jpg)
Witamy w kolonii
@the_good_the_bad_the_ugly Witamy w Wieliczce #pdk
@the_good_the_bad_the_ugly czy dwójeczka na słicza jest z nocą kruka?
@jelonek jeszcze nie sprawdzałem ale pod poniższym linkiem piszą że jest z NK
https://gothic.org.pl/news/premiera-gothic-classic-khorinis-saga-na-nintendo-switch/
@the_good_the_bad_the_ugly daj znać jak ta gierka działa i jak Ci się gra na switchu??
@LZBNZ średnio mam ostatnio czas na granie, ale dotarłem do momentu przyjęcia do obozu. Niestety zamuliłem bo zepsułem misję na dołączenie do nowego obozu (wyleciało mi z pamięci że tę listę trzeba dostarczyć) i już nie ma na to opcji z tego co się orientuję. Został więc stary obóz. Na tę chwilę nie mam uwag co do grania na switchu. Gra działa bez problemu, jak się miało już z nią do czynienia to niczym nie zaskakuje. Może trochę niewygodnie się walczy i przez to jest jeszcze trudniej, zwłaszcza na początku. Ale można to zrzucić na karb mojego nieogarniania gry na padzie. Na razie ogrywam tylko pierwszą część.
Zaloguj się aby komentować