Komentarze (8)
@InsertPPL W sklepach są właśnie takie ceny



Top market, Mokotów. W marketach do kupienia za 3,5 zł i spirala się nakręca. W takich osiedlowych sklepikach cent już pojebalo i tam nie kupuje. Ostatnio w żabce żonie piwo kupiłem. Za 2 zapłaciłem 15 zł gdzie cena jaka mi się w głowie utrwaliła to ok 4 zł szt. Sommersby jakby ktoś pytał
U mnie w mniejszym osiedlowym sklepiku chyba właśnie wypasione po 7,49 😟
PiS dla firm: prąd/gaz/woda/ścieki/transport kilkaset procent do góry, poszukajcie ile litrów wody jest potrzebne do otrzymania 1l mleka (mikrofiltrowanego, bo jak chcesz od krowy to ją sobie choduj)
Zaloguj się aby komentować